Парогенератор

Парогенератор
Ціна 0.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені Порівняти
Дров'яної парогенератор призначений для отримання пари і в комплекті з паровими воскотопками використовується для швидкого і надійного витапліванія воску в польових умовах.
У  парогенераторі в якості основного виду палива використовуються дрова. Основна перевага дров перед іншими видами палива полягає в їх відносно низькій вартості і доступності.

Характеристика:
Повний обсяг котла 18 л
Час роботи парогенератора на повній заливці води 1,5-2,5 години
Маса парогенератора 62 кг
Тиск спрацьовування запобіжного клапана 3 кг / см2
Робочі межі показання манометра 0,05 ... 0,4 кг / см2
Габаритні розміри парогенератора:
Висота без подовжувача димової труби 1070 мм
Висота з подовжувачем димової труби 1700 мм
Довжина 750 мм
Ширина 425 мм


           Експлуатація парогенератора допускається тільки поза приміщенням. Спочатку в топку необхідно завантажити дрова і підпалити. Через 2-3 хвилини після початку горіння залити воду в котел через горловину вгорі, знявши пробку (після заливки пробку встановити на місце). Обсяг води, що заливається ~ 15 л., (Трохи не до верху). Перед початком витоплення воску треба під'єднати шланг до відповідних штуцерів парогенератора і воскотопки. Через 20-30 хвилин в котлі повинно початися кипіння і виділення пара, при цьому шланг стане гарячим.
                При необхідності наповнення системи котел треба попередньо скинути тиск пара в системі за допомогою запобіжного клапана. Щоб уникнути отримання опіку парою, пробку треба відкривати не поспішаючи, скидаючи при цьому пар. У процесі роботи необхідно стежити за показаннями манометра; в разі підвищення тиску понад 0,5 кг / см2 негайно припинити роботу парогенератора, загасивши при цьому вогонь в топці і скинувши тиск, після чого відкрити пробку котла.

Торгове позначення 1114