Парогенератор

Парогенератор
Ціна 6,680.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені Порівняти
Дров'яний парогенератор призначений для отримання пару і в комплекті з паровими воскотопками використовується для швидкої та надійної витопки воску в польових умовах.
У  парогенераторі в якості основного виду палива використовуються дрова. Основна перевага дров перед іншими видами палива полягає у відносно низькій вартості і доступності.

Характеристика:
Повний обсяг котла 18 л
Час роботи парогенератора на повній заливці води 1,5-2,5 години
Маса парогенератора 62 кг
Тиск спрацьовування запобіжного клапана 3 кг / см2
Робочі межі показання манометра 0,05 ... 0,4 кг / см2
Габаритні розміри парогенератора:
Висота без подовжувача димової труби 1070 мм
Висота з подовжувачем димової труби 1700 мм
Довжина 750 мм
Ширина 425 мм


           Експлуатація парогенератора допускається тільки поза приміщення. Спочатку в топку необхідно завантажити дрова і підпалити. Через 2-3 хвилини після початку горіння потрібно залити воду в котел через горловину зверху, знявши пробку (після заливки пробку потрібно встановити на місце). Обсяг води, що заливається ~ 15 л., (трохи не до верху). Перед початком витоплення воску треба під'єднати шланг до відповідних штуцерів парогенератора і воскотопки. Через 20-30 хвилин у котлі повинно початися кипіння і виділення пару, при цьому шланг стане гарячим.
                При необхідності наповнення системи котла треба попередньо скинути тиск пару в системі за допомогою запобіжного клапана. Щоб уникнути отримання опіку паром, пробку треба відкривати не поспішаючи, скидаючи при цьому пар. У процесі роботи необхідно стежити за показаннями манометра; в разі підвищення тиску понад 0,5 кг / см2 негайно припинити роботу парогенератора, загасивши при цьому вогонь в топці і скинувши тиск, після чого відкрити пробку котла.


Торгове позначення 1114