Медогонка 14-рамочна автоматична напівповоротна під рамку "Рут" (редуктор черв'ячний) , Ø 900 мм
• Модель: 14HRAON
• Наявність: На складі
Опис
Комплектація
Робота медогонки в ручному режимі (РВ)
Характеристики автоматичного режиму
Опис
Особливістю даної медогонки є каркас ротора, зварений з профільної труби, який не має перетинок у верхній завантажувальній частині, що більш зручно при завантаженні-вивантаженні рамок. Ротор такої конструкції також краще сприймає дисбаланс від нерівних по масі рамок, пружно компенсує його, коливання в меншій мірі передаються на саму медогонку, внаслідок чого вона стає стійкішою. Ротор також має роздільні пластини. Касети при обертанні ротора прилягають не до ободу ротора а до роздільних пластин, які в свою чергу спираються на касети. Таким чином в тому ж діаметрі бака розміщується більше касет. Кут повороту касет невеликий, медогонка нагадує більше радіальну, але так як чарунки теж розташовані під невеликим кутом до горизонту, то цей проворот сприяє кращому відкачуванню меду. Медогонка складається з бака з кришками, підставки, електропривода, ротора з касетами, трансформатора-випрямляча, блоку управління і зливного крану.
Електропривід являє собою мотор-редуктор, насаджений на вал медогонки знизу. Живлення електродвигуна – 24В постійного струму, може здійснюватися від мережі змінного струму 220В через трансформатор-випрямляч, який встановлений в нижній частині медогонки, або від двох послідовно включених акумуляторів 12В.
Касети з рамками автоматично встановлюються в неробочому положенні по радіусу до центру і повертаються при обертанні ротора медогонки в ту чи іншу сторону в залежності від напрямку його обертання. Режим роботи медогонки встановлюється відповідними важелями на блоці управління. Медогонка може працювати в ручному або автоматичному режимі.
Комплектація
Робота медогонки в ручному режимі (РВ)
Характеристики автоматичного режиму
Програми 1-2 складаються з двох циклів, програми 3-4 - з трьох циклів, а програми 5-6 - з чотирьох циклів роботи медогонки. Кожен цикл складається з плавного розгону ротора медогонки до фіксованої для даного циклу швидкості з послідуючою витримкою часу в відповідності до таблиці 1, плавним гальмуванням з витримкою часу до повної зупинки ротора і, якщо потрібний перехід до наступного циклу програми – реверса. Час розгону и гальмування не входить в час циклу, наведений в таблиці 1.
Після старту і в процесі роботи любої програми кнопки "ПРОГРАМА" і "РЕВЕРС" заблоковані (не запитуються).
Всі натискання кнопок і моменти пуску і зупинки роботи медогонки супроводжуються короткими звуковими сигналами.