Установка насосна для перекачування меду

Установка насосна для перекачування меду
Ціна 0.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені Порівняти
        Установка насосна для перекачування меду призначена для транспортування меду в рідкому стані від однієї ємності до іншої по трубопроводах (наприклад від медогонки під час відкачування меду до більш віддаленої тари). Установку можна використовувати також і для перекачування інших в’язких рідин.
         Головним робочим елементом установки  є шестерний насос, який приводиться в дію мотор-редуктором. Деталі насосу, які контактують при роботі з медом а також вали, виготовлені з корозійностійкої (нержавіючої) сталі, яка допускається для контакту з продуктами харчування. Підшипники ковзання допоміжнього валу – з бронзи. Ущільнення робочого валу виконане спеціальною манжетою. При зношенні легко замінюється. Вхідний та вихідний патрубки приєднані на різьбі, при бажанні можуть бути замінені іншими.
        Установка має також блок живлення та управління обертами електродвигуна (продуктивністю насоса).  Все встановлено на металевому візку з колесами і транспортною ручкою.
        Для перекачування рідкого меду необхідно щільно з’єднати вихідний патрубок посудини, з якої мед буде транспортуватись, з вхідним патрубком насосу шлангом  (всмоктуючим) відповідного діаметра. Цей шланг повинен бути достатньо жорстким для утримування своєї форми при роботі насоса, оскільки при всмоктуванні в’язкого меду він підпадає зім’яттю атмосферним тиском ззовні. Ущільнюючі хомути внаслідок цього ефекту на цій ділянці трубопроводу ставити не треба, достатньо щільно припасувати шланг до патрубків. Далі треба під’єднати до вихідного патрубка насоса другий шланг (нагнітаючий), яким мед буде транспортуватись до віддаленої ємності. Місце з’єднання міцно скріпити хомутом. Цей шланг повинен витримувати тиск меду зсередини, особливо на першій ділянці. Другий кінець шлангу вільно закріпити над ємністю для зливання меду. Відкрити кран для надходження меду до насосу і дочекатись цього. Натиснути  кнопку «Пуск» на пульті управління.
       Шестерний насос не є самовсмоктуючим, тому необхідно, щоб рівень рідини в посудині звідки вона відкачується, був трохи вищий за верх насосу
       
Технічні дані:

 
Оптимальна продуктивність, л/год. 500
Живлення,V 230
Потужність, kW 0.75

     
Технічні дані вказані при таких умовах:
 
Температура меду 30˚С
Температура навколишнього середовища 25˚С
Довжина всмоктуючого шлангу  0,7 м
Довжина  нагнітаючого шлангу 2 м
Частота току на пульті управління   50 Гц
Різниця висоти між вихідним кінцем нагнітаючого шлангу і рівнем меду
в посудині звідки він відкачується 

1 м

При умовах перекачування меду, які відрізняються від вказаних в технічних даних
(трубопроводи з прохідним перетином, меншим за вказаний; довші трубопроводи; перекачування на збільшену висоту, нижча температура меду, зменшена частота току), продуктивність установки падає.
Продуктивність насоса можна змінювати, зменшуючи або при наявності достатньої потужності збільшуючи її, регулюючи частотою току на пульті управління (див. нижче) оберти валу електродвигуна.
 
Габаритні розміри, мм:
 
Довжина 810
Ширина 254
Висота 590

       Торгове позначення: 1800