Календар пасічника

Календар пасічника
Ціна 59.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені Порівняти

Календар бджоляра призначений для планування робіт і термінів їх виконання на пасіці. Календар складається з трьох обертових відносно один одного дисків і стрілки.

На малому диску зосереджені дані фенологічних спостережень : терміни цвітіння медоносів, пов’язані з цим періоди медозбору і безвзяточные періоди. На середньому диску вказані дні і місяці активного періоду життєдіяльності бджолиних сімей і місяці періоду зимівлі бджіл. На великому диску даний перелік операцій по відходу і змісту бджолиних сімей.

За допомогою стрілки вказують терміни і види робіт за змістом бджолиних сімей з фенологічним календарем цвітіння медоносів в конкретних погодних умовах (рання або пізня весна).

При роботі з календарем треба поєднати стрілку на малому диску, з написом: “Початок цвітіння ліщини” (чи мати-й-мачухи, там, де не росте ліщина). Потім, обертаючи малий диск із зафіксованою на ній стрілкою, встановити останню на число і місяць, що вказане на середньому диску і відповідають рядок зацвітання ліщини поблизу вашої пасіки. Після цього середній диск із зафіксованим на нім малим диском і стрілкою повернути до поєднання вістря стрільці з рисою, що розташованою на великому диску і вказує початок робіт по догляду за бджолиними сім’ями. Після виконання цих операцій з календарем, усі терміни робіт на пасіці будуть пов’язані з календарем цвітіння медоносних рослин в поточному сезоні, тобто буде складений план робіт на увесь майбутній бджільницький сезон.

Стрілку можна послідовно пересувати відносно нерухомо зафіксованих дисків на початок чергових робіт, щоб полегшити їх планування і контроль за ними.

Характеристика:

Матеріал – картон заламінірованний

Проізводство: Україна

Торгове позначення: 1423