Про компанiю

      Підприємство ТОВ «АВВ-100» було зареєстровано 11 серпня 1999 року та з успіхом працює і по теперішній час.
     Ми використовуємо всі можливості для забезпечення українських бджолярів всім необхідним, ми в змозі працювати на свого споживача не тільки в Україні, але й за кордоном. 
     "Наша мрія - це збереження і розвиток нашого підприємства, його стабльність, щоб люди не шукали заробітків за кордоном, а могли працювати в Україні, годувати свої сім'ї, будуватися та подорожувати." - керівник Володимир Іванович Руденко.

 
Володимир Іванович Руденко
 
      ТОВ «АВВ-100» відоме в Україні і за кордоном за трьома видами діяльності: виробництво та комерціалізація промислового бджільницького устаткування; торгівля дрібним бджільницьким обладнанням та інвентарем; виробництво вощини. Агрегати для виготовлення вощини виробництва ТОВ «АВВ-100» працюють у 24 країнах світу. Невпинно йде процес вдосконалення всієї продукції підприємства. ТОВ «АВВ-100» впевнено заявляє про себе як про виробника високоякісної продукції.
      ТОВ «АВВ-100» є фактичним спадкоємцем традицій майстерень Ломакіних.

 
 
Володимир Іванович Ломакін
               1859–1906
     Ломакін Володимир Іванович (1859–1906) – винахідник, учений, педагог, священник, став засновником механічної майстерні для виробництва бджолярського обладнання та першим , хто побачив перспективність рамкового бджільництва із застосуванням штучної вощини. Для її виготовлення необхідні були гравіровані вальці. Виробництвом такої продукції і зайнялася майстерня. В.І. Ломакін створив вальці з чарунками, пристосованими для середньоруської лісової та української степової бджоли.
    
Справу батька продовжив син, Микола Володимирович Ломакін(1887–1955).

Микола Володимирович Ломакін
               1887–1955

 
       У 1912 році на Московській сільськогосподарскій виставці демонструвалася його перша електропривідна машина з електродвигуном і спеціальними гладкими вальцями, що самоохолоджуються.
      У 1930 році механічна майстерня для виробництва бджолярського обладнання була націоналізована. Нове державне підприємство отримало назву «Незаможник», а колишній власник продовжував працювати начальником конструкторсько-експериментального відділу.
          Після війни, в 1944 році, колишній «Незаможник» був перейменований у Дергачівський механічний завод.
 
   В 90-х роках під час так званої «перебудови» підприємство ВАТ «ДЗТ» прийшло в занепад. У колишніх працівників підприємства виникла ідея зберегти справу, розпочату ще в 1887 році В.І. Ломакіним. Саме так з’явилося підприємство ТОВ «АВВ-100».
 
     ТОВ «АВВ-100» взяло на озброєння ломакінські виробничі принципи: вивчай ринок, винайди потрібне, організуй економічне виробництво  високоякісної продукції, аналізуй кращий світовий досвід та вдосконалюй. Щоденна їх реалізація є запорукою життєздатності підприємства.